31. 7. 2025 ob 5:00
Grofje danes v boj za obstanek v kvalifikacijah evropske lige
foto: NK Celje
NK Celje bo tudi naslednja štiri leta predsedoval Valeriy Kolotilo, ki je to funkcijo prevzel pred dvema letoma, po smrti tedanjega predsednika Miloša Rovšnika. Kolotilo je na ponedeljkovi skupščini prejel 100 odstotno podporo prisotnih članov.
Novi-stari predsednik je s člansko ekipo NK Celje odpotoval na Ciper, kjer aktualne slovenske pokalne prvake danes čaka povratna tekma 2. kroga kvalifikacij za evropsko ligo proti AEK Larnaci.
Prva tekma se je končala z rezultatom 1:1 kar pomeni, da danes za obe moštvi šteje samo zmaga. In ta bo štela dvojno, saj prinaša napredovanje v 3. krog kvalifikacij evropske lige in tudi igranje v play-offu konferenčne lige.
Poraženca današnje tekme čaka 'padec' v 3. krog kvalifikacij za konferenčno ligo.
Tekma na stadionu AEK Arena se bo začela ob 18.30 po slovenskem času in si jo bo mogoče ogledati na Šport TV1.