2. 9. 2024 ob 5:00
Zaključite poletno sezono NAD PRIČAKOVANJI!
foto: Golte
Primož Šturm, vodja prodaje, Golte d.o.o. o investicijah
Primož Šturm, vodja prodaje, Golte d.o.o. o zaključku poletne sezone
Primož Šturm, vodja prodaje, Golte d.o.o. o prihajajoči zimski sezoni
Na Golteh se zaključuje poletna sezona in spet se bomo družili! Tokrat na dogodku ob zaključku poletne sezone, ko boste lahko izkoristili eno od zadnjih poletnih nedelj in na planini skupaj ustvarili nekaj nepozabnih spominov, preden vročim dnem dokončno pomahamo v slovo.
Z vami bo Ansambel Golte, za nepozabna doživetja bodo poskrbeli s 50% POPUSTOM NA AKTIVNOSTI V AVANTURA PARKU, predstavili se bodo tudi Mozirski gasilci, PP Mozirje in lokalni lovci. Poskrbljeno bo tudi za prevoz na planino z BREZPLAČNO VOŽNJO Z NAJDALJŠO NIHALKO, ki vas v 8 minutah pripelje kar 1.000 metrov višje, na nadmorsko višino 1410 metrov.
Več o dogodku. Vabljeni!

Foto: Šušy na roller coasterju na Golteh
Roller coaster med krošnjami je kombinacija divjih spustov, obratov in dvigov, ki spominja na vožnjo z vlakci smrti v zabaviščnih parkih, le da gre za spuščanje po jeklenicah, visoko med vrhovi dreves. Je edinstveno doživetje, primerno za adrenalinske navdušence in vse, ki se zlahka ne ustrašite novih izzivov. Pot je dolga 876 metrov in je popolnoma varna, zanjo ne potrebujete fizične pripravljenosti ali drugih veščin.
V spust z roller coaster-jem med krošnjami je vključena tudi vožnja z novo 4-sedežnico Smrekovec.
Šušy pravi: "Če se pa kam gre, se gre pa na Golte!"

Ker pravijo, da sreča spremlja pogumne in kdor ima poguma veliko, se lahko preizkusi v skoku z elastiko. V prelepi naravi krajinskega parka vas čaka 15 metrov globok padec. Zagotovljen je občutek svobode, letenja in neskončne samozavesti.
Do izhodiščne točke se boste sprehodili preko visečega mostu, na vsakem koraku pa vas bo spremljal izkušen inštruktor, ki bo poskrbel za 100 % varnost vašega novega podviga. Preverite iz kakšnega testa ste in pozdravite ptice v njihovem naravnem okolju.
Aktivnosti za otroke:
Med vrhovi dreves smo postavili pustolovski park, kjer boste ob družbi vodnikov preživljali zabavne družinske dogodivščine, preizkušali svoje spretnosti v dvoje ali pred izziv postavili svoje sodelavce. V parku najdete šest prog različnih zahtevnosti – prvi dve sta namenjeni mlajšim obiskovalcem in prvemu spoznavanju z načini plezanja, spuščanjem po jeklenicah, prečenjem visokih mostov… Vsaka proga prinaša drugačne elemente, narejene naravnost za preizkus vašega poguma, spretnosti in moči.
V Slide & jump parku se lahko preizkusite v spuščanju po toboganu ali skakanju iz ploščadi ter pristajanju na blazinah, ki bodo poskrbele za neskončno zabavo. Ker je za varnost poskrbljeno, si bodo starši lahko medtem privoščili sprostitev na terasi hotela. Razen seveda, če jih medtem ne bo premamil velikanski trampolin, na katerem bodo tudi sami pozabili na svoja leta. Ker je za varno pristajanje na voljo 40 m2 velika blazina, si bodo lahko brez skrbi privoščili enega ali dva ekstremna skoka.
Tematski park, v katerem se bodo otroci z veseljem naučili plezati po mrežah, se vzpenjati po lestvah, spuščati po gasilskem drogu ali velikanskem spiralnem toboganu, ki jim bo prevetril duha in telo. Obiščite “mini Alpe” in občudujte na novo pridobljene spretnost, moč, koordinacijo in ravnotežje vaših malih pustolovcev.